Eredmények

évRendezőVárosCsapatok számaVersenyzők számaMagyarország helyezése (nem hivatalos)
2017 Thaiföld Nakhom Pathon   297 .
Botlik Bence Béla ezüstérem
Kalapos Péter ezüstérem
Turi Soma ezüstérem
Sajgó Mátyás ezüstérem
2016 Grúzia Tbiliszi   264 .
Turi Soma ezüstérem
Stenczel Tamás Károly ezüstérem
Kovács Dávid Péter ezüstérem
Perez-Lopez Áron ezüstérem
2015 Azerbajdzsán Baku   290 24.
Vörös Zoltán János
Stenczel Tamás Károly bronzérem
Kovács Dávid Péter aranyérem
Perez-Lopez Áron ezüstérem
2014 Vietnam Hanoi   293 .
Angyal Péter ezüstérem
Sütö Péter bronzérem
Forman Ferenc ezüstérem
Borsik Gábor ezüstérem
2013 Oroszország Moszkva   291 5..
Czipó Bence ezüstérem
Székely Eszter aranyérem
Sályi Gergő aranyérem (6.)
Bolgár Péter ezüstérem
2012 Egyesült Államok Washington   283 9.
Bolgár Péter ezüstérem
Berta Dénes ezüstérem
Sályi Gergő ezüstérem
Zwillinger Márton ezüstérem
2011 Törökország Ankara   269 9.
Pós Eszter Sarolta ezüstérem (39.)
Batki Bálint bronzérem (98.)
Sályi Gergő aranyérem (5.)
Sveiczer Attila ezüstérem (37.)
2010 Japán Tokió   267 6..
Szigetvári Áron ezüstérem
Somlyay Máté aranyérem
Sveiczer Attila ezüstérem
Najbauer Eszter Éva aranyérem
2009 Nagy-Britannia Cambridge   250 8..
Vörös Tamás bronzérem
Batki Júlia aranyérem
Katona Dávid ezüstérem
Zsótér Soma ezüstérem
2008 Magyarország Budapest   257 9.
Vörös Tamás ezüstérem
Kovács Bertalan ezüstérem
Batki Júlia ezüstérem
Sarka János aranyérem
2007 Oroszország Moszkva   256 9.
Pálfy Gyula aranyérem
Lovas Attila ezüstérem
Sárkány Lőrinc ezüstérem
Balázs Bálint ezüstérem
2006 Dél-Korea Gyeongsan   254 19.
Pálfy Gyula ezüstérem (58.)
Vass Márton ezüstérem (68.)
Sárkány Lőrinc bronzérem (87.)
Nagy Péter bronzérem (102.)
2005 Tajvan Taipei   236 16..
Bazsó Gábor bronzérem
Pálfy Gyula bronzérem
Halász Gábor bronzérem
Kiss Péter aranyérem
2004 Németország Kiel   233 8..
Kiss Péter aranyérem (15.)
Kramarics Áron bronzérem (149.)
Vass Márton ezüstérem (44.)
Gőgh Attila aranyérem (28.)
2003 Görögország Athén   232 21.
Kiss Péter dicséret
Komáromy Dávid bronzérem
Gőgh Attila aranyérem (24.)
Lakatos Szilvia aranyérem (14.)
2002 Hollandia Groningen   225 12.
Szalay Zsófia aranyérem (14.)
Bein Márton ezüstérem (32.)
Parázs Dávid bronzérem (86.)
Balogh János bronzérem (108.)
2001 India Mumbai (Bombay)   210 16.
Mátyus Edit ezüstérem
Bartók Albert ezüstérem
Varga Szilárd ezüstérem
Toka László bronzérem
2000 Dánia Koppenhága   208 4..
Gengeliczki Zsolt aranyérem (8.)
Rokob András aranyérem (9.)
Mátyus Edit ezüstérem (41.)
Madarász Ádám ezüstérem (58.)
1999 Thaiföld Bangkok   196 6.
Rokob András aranyérem (15.)
Pál András aranyérem (18.)
Czakó Gábor ezüstérem (24.)
Madarász Ádám ezüstérem (61.)
1998 Ausztrália Melbourne   184 1.
Kőhalmi Dóra aranyérem (11.)
Csékei Márton aranyérem (19.)
Pálfi Villő aranyérem (21.)
Pusztai Zoltán bronzérem (73.)
1997 Kanada Montreal   184 1.
Kis Gergely aranyérem (7.)
Bődi András aranyérem (9.)
Pálfi Villő ezüstérem (46.)
Szita István bronzérem (58.)
1996 Oroszország Moszkva   175 9.
Kis Gergely ezüstérem (25.)
Sánta Zsuzsa ezüstérem (40.)
Nagymáté Emese ezüstérem (44.)
Szita István ezüstérem (58.)
1995 Kína Peking   163 12.
Rosta Edina aranyérem (19.)
Bunkóczi Gábor ezüstérem (55.)
Szekeres Zsolt bronzérem (62.)
Nagymáté Emese bronzérem (79.)
1994 Norvégia Oslo   157 12.
Perger Tamás ezüstérem
Rosta Edina ezüstérem
Molnár Gábor bronzérem
Kós Gábor bronzérem
1993 Olaszország Peruggia   148 6.
Fónagy Tamás aranyérem (1.)
Gerencsér Ákos aranyérem
Tarczay György bronzérem
Szakács Zoltán bronzérem
1992 Amerikai Egyesült Államok Pittsburgh, Washington   131 2.
Sztáray Bálint aranyérem (8.)
Lente Gábor ezüstérem (18.)
Gerencsér Ákos ezüstérem (22.)
Sziklai Gábor ezüstérem (29.)
1991 Lengyelország Lodz   118 3.
Virág István aranyérem (3.)
Nemes Attila ezüstérem (18..)
Sziklai Gábor ezüstérem (20.)
Drahos László ezüstérem (33.)
1990 Franciaország Párizs   112 9.
Kóczán György aranyérem (9.)
Virág István ezüstérem (33.)
Nemes Attila bronzérem (38.)
Csonka István (70.)
1989 NDK Halle   105 6.
Somfai Ellák aranyérem (5.)
Magyarfalvi Gábor ezüstérem (28.)
Tuba Imre bronzérem (39.)
Szabó András bronzérem (50.)
1988 Finnország Helsinki (Espoo)   102 9.
Dobó József aranyérem (10.)
Dobolyi Árpád ezüstérem (32.)
Kádár Mihály bronzérem (39.)
Somogyi László (80.)
1987 Magyarország Veszprém   101 10.
Takács Gábor ezüstérem (28.)
Kotschy András ezüstérem (33.)
Dobó József bronzérem (39.)
Dobolyi Árpád bronzérem (47.)
1986 Hollandia Leiden   86 7.
Halmos Balázs ezüstérem (26.)
Szamosfalvi Balázs bronzérem (31.)
Tóth Tamás bronzérem (32.)
Csikós Éva bronzérem (43.)
1985 Csehszlovákia Pozsony   83 6.
Vass Zoltán ezüstérem (26.)
Varga Ernő ezüstérem (28.)
Tóth Tamás ezüstérem (30.)
Halmos Balázs bronzérem (38.)
1984 NSZK Frankfurt am Main   76 4.
Judik Csaba aranyérem (6.)
Németh Sándor ezüstérem (10.)
Mikala Gábor ezüstérem (18.)
Turi László ezüstérem (18.)
1983 Románia Temesvár   71 5.
Horváth Dezső ezüstérem (10.)
Stirling András ezüstérem (15.)
Németh Sándor bronzérem (27.)
Balázs László bronzérem (38.)
1982 Svédország Stockholm   68 7.
Hargitai Richard aranyérem (5.)
Répási József ezüstérem (15.)
Nagy Tamás bronzérem (32.)
Balázs László (56.)
1981 Bulgária Burgasz   55 1.
Répási József aranyérem (2.)
Fekete Zoltán ezüstérem (10.)
Garay Ferenc ezüstérem (13.)
Schweighoffer Tamás bronzérem (28.)
1980 Ausztria Linz   52 4.
Varga János aranyérem (6.)
Böcskei Zsolt ezüstérem (8.)
Gulyás Erzsébet bronzérem (23.)
Fekete Zoltán bronzérem (29.)
1979 Szovjetúnió Leningrád   44 7.
Varga János ezüstérem (11.)
Koncz Csaba bronzérem (24.)
Böcskei Zsolt bronzérem (26.)
Nagy Noémi bronzérem (35.)
1978 Lengyelország Torun   48 6.
Szomor Zoltán ezüstérem (15.)
Botyánszky János bronzérem (23.)
Lakatos Ágnes bronzérem (26.)
Homonnay Zoltán bronzérem (26.)
1977 Csehszlovákia Pozsony   47 3.
Jankó Tamás ezüstérem (7.)
Vass János ezüstérem (7.)
Auth Ferenc ezüstérem (16.)
Nagy Károly bronzérem (36.)
1976 NDK Halle   46 3.
Jankó Tamás 1. díj (1.)
Rohonczy János 1. díj (6.)
Csermely Péter 2. díj (12.)
Hórvölgyi Zoltán elismerés (30.)
1975 Magyarország Veszprém   48 2.
Fekete Tamás 2. díj (5.)
Bánhegyi György 2. díj (6.)
Tari Péter 3. díj (10.)
Rohonczy János 3. díj (13.)
1974 Románia Bukarest   36 4.
Lendvay Csaba 3. díj (7.)
Demeter Attila dicséret (16.)
Korányi Tamás dicséret (18.)
Bánhegyi György dicséret (18.)
1973 Bulgária Szófia   28 5.
Demeter Attila 3. díj (10.)
Lendvay Csaba 3. díj (14.)
Korányi Tamás dicséret (20.)
Barcsai Sándor dicséret (23.)
1972 Szovjetúnió Moszkva   28 3.
Borlay Tamás (7.)
Jalsovszky István (9.)
Daruházi László (10.)
Kawka László (18.)
1971   0 .
1970 Magyarország Budapest   28 3.
Irinyi György
Lex László
Kilár Ferenc
Vértes Ákos
1969 Lengyelország Katowice   20 .
Csutorás László
Ecsery Zoltán
Pécs Miklós
Sonkoly Iván
Vincze László
1968 Csehszlovákia Prága   18 3.
Fuggerth Endre (1.)
Deli János
Zsombok György
Váradi János
Bajnóczy Gábor
Szvoboda György