A 2017-es olimpiai válogatóra behívottak | Címeink | Keresés | A lapok térképe | Feladatok    
   Kezdőlap Nyomtatható verzió


  Mi is az olimpia?
  Szabályok
  A csapat kiválasztása
  Történet
  Eredmények
  Más országok hasonló lapjai
  Támogatóink

   Évenkénti áttekintés






A Nemzetközi Kémiai Diákolimpia idei felkészítő táborának első fordulójába (2017. március 29-április 7.) az itt felsorolt diákokat hívjuk meg az OKTV-n és a KÖKÉL levelező tanfolyamán elért eredményeik alapján :

Tudnivalók

Aki nem kíván résztvenni a felkészítő versenyen, azt kérjük, hogy ezt a meghívó emailre válaszolva jelezze minél előbb!


Mindenkinek gratulálunk!

Név

Végzés éve

Iskola

Város

   

Apagyi  Ádám

2018

Tóth Árpád Gimnázium

Debrecen

OKTV 11-17, <12. o.

Arany Eszter Sára

2018

Lovassy László Gimnázium

Veszprém

OKTV 1-10

KÖKÉL

Augusztin András

2017

ELTE Apáczai Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Bajczi Levente

2017

Gödöllői Török Ignác Gimnázium

Gödöllő

OKTV 1-10

Balbisi Mirjam

2017

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapest

 

KÖKÉL

Boros Dániel

2018

Fazekas Mihály Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Botlik Bence Béla

2018

ELTE Apáczai Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Czakó Áron

2018

Krúdy Gyula Gimnázium

Nyíregyháza

OKTV 1-10

KÖKÉL

Ernyey Dániel

2018

Bencés Gimnázium

Pannonhalma

OKTV 11-17, <12. o.

Fajszi Bulcsú

2020

Fazekas Mihály Gimnázium

Budapest

 

KÖKÉL

Horváth Réka Anna

2019

ELTE Apáczai Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Juhász Benedek

2018

ELTE Apáczai Gimnázium

Budapest

OKTV 11-17, <12. o.

Kalapos Péter

2017

ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

KÖKÉL

Kovács Máté Barnabás

2018

Szent István Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Major Ábel

2017

Földes Ferenc Gimnázium

Miskolc

OKTV 1-10

Martinusz Róbert Márk

2018

Fazekas Mihály Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Mihalicz Ivett

2019

Révai Miklós Gimnázium

Győr

 

KÖKÉL

Mohácsi Zsombor Márton

2018

Vörösmarty Mihály Gimnázium

Érd

OKTV 11-17, <12. o.

Molnár Balázs

2018

Bányai Júlia Gimnázium

Kecskemét

 

KÖKÉL

Nagy Bálint

2017

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapest

 

KÖKÉL

Sajgó Mátyás

2018

Földes Ferenc Gimnázium

Miskolc

OKTV 1-10

Sajtos Gergő

2018

DSzC Vegyipari Szakgimnázium

Debrecen

OKTV 1-10

Semperger Zsolt

2017

Fazekas Mihály Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Stenczel Tamás Károly

2017

Gödöllői Török Ignác Gimnázium

Gödöllő

OKTV 1-10

KÖKÉL

Striker Balázs

2018

Fazekas Mihály Gimnázium

Budapest

OKTV 11-17, <12. o.

Sütő Martin Dániel

2018

Bolyai János Gimnázium

Salgótarján

OKTV 11-17, <12. o.

Szathury Bálint

2017

Piarista Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

Turi Soma

2017

ELTE Apáczai Gimnázium

Budapest

OKTV 1-10

KÖKÉL

Veres Tamás

2019

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Gyöngyös

OKTV 11-17, <12. o.